Ilo

Bransoletka eko , naszyjnik eko

Poniżej dwa wpisy – odtworzone, ale na pewno nie są kompletne

 

Powoli przełamuję lody co do noszenia biżuterii i przedmiotów z recyklingu.

Parę dni temu sprzedałam pierścionek- obrączkę właśnie z recyklingu. Powiem szczerze że wyszła mi naprawdę ciekawie.Kolory były zgaszone,barwy ziemi plus mój ulubiony drucik. Na dłoni prezentuje się doskonale i jest świetnym uzupełnieniem stroju dla tych którzy np.nie noszą dużej biżuterii.

Poniżej zdjęcia pierścionka troszkę podobnego – przynajmniej jeśli chodzi o zestawienie barw – zdjęć tamtego sprzedanego pierścionka niestety nie mam.

biżuteria_artystyczna-0084biżuteria_artystyczna-0085

 

 

 

 

 

 

 

 

biżuteria_artystyczna-0087biżuteria_artystyczna-0086

 

 

 

 

 

 

 

 

Następne zdjęcia to wyroby z folii – myślę że prezentują się bardzo ciekawie i ciężko na pierwszy rzut oka domyśleć się z czego są wykonane:

 

 

 

Teraz zaczęłam robić kolorowe wersje,mamy za moment lato i trzeba się nim cieszyć.

Do dzieła , ozdabiajmy się jak na kobiety przystało,cieszmy się i ciekawie wyglądajmy.

 

 

Czy rozglądacie się wokół siebie?Biżuteria artystyczna z „niczego”.

Opublikowano 30 kwietnia 2012, autor: Joanna

Ile razy mieliście różne przedmioty w ręku? Zapewne tysiące razy. Ja również, odkładałam je w różne miejsca, to do kosza inne na półkę, a nuż się przyda.

Nastał ten moment, że dostałam olśnienia i dostrzegłam w różnych przedmiotach potencjalny materiał do przetworzenia,nadania mu nowego innego życia . Najpierw dostrzegłam folię którą dostajemy wszędzie ,praktycznie otacza nas .Dostajemy ją przy każdej okazji np. robiąc zakupy. Postanowiłam się nią zaopiekować a tym samym wykonać mały kroczek w kierunku ocalenia nas przed zalaniem nas plastikiem. Pierwsze powstały kwiaty, nazwałam je „folijki”. To nowa odmiana kwiatów mojego własnego pomysłu i jestem z nich bardzo dumna.Można je nosić do różnych rzeczy(wzbogacają i urozmaicają wygląd)albo podarować w prezencie. Prezentują się bardzo lekko delikatnie niczym nowa odmiana. Zobaczcie i oceńcie sami:)

To tylko drobna część zdjęć jakie miałam – w tej chwili ciężko mi je odnaleźć wszystkie.

Poniżej kolejna biżuteria “coś z niczego” – COŚ co wygląda według mnie bardzo ciekawie i naprawdę spotkać podobne wyroby będzie ciężko:

 

 

 

A swoją drogą te same folijki umieszczone w trawie wyglądają…..naturalnie?

Ciekawa jestem co sądzicie na ten temat. Czy dla Was też wyglądają naturalnie ?

Read Comments

Leave a comment