Ilo

Bransoletki Folijki

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Bransoletka z folii

Uwielbiam je 🙂

Są lekkie

Są wodoodporne 🙂 (w większości)

I mogą być bardzo kolorowe lub…. zgaszone, pastelowe. Wszystko zależy od naszych potrzeb !!!

Ta jest przykładem chłodnych pasteli :

Bransoletka foliowa lekka wodoodporna

 

A do tego jest lekka  🙂

Przy wymiarach 6x9x7 cm !!!  Waży tylko 17 gramów 🙂 🙂 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak zastanawiając się nad tym co ile waży, postanowiłam sprawdzić 3 trochę mniejsze bransoletki H&M i Reserved (tzn. tam kupowane a produkowane pewnie w chinach za grosze)

I CO ?!?!?!? Ano tyle że 2 z nich ważą po ok 70  a jedna wręcz 130 gramów !!! Jak będę miała czas to zamieszczę zdjęcia na wadze :))))

A realnie to rozkładają się w podobnym czasie, tyle że różnica jest taka że bransoletki “firmowe” są specjalnie produkowane w tysiącach egzemplarzy a moje są niepowtarzalne i z surowców wtórnych.

Bransoletka kolibretka

biżuteria_artystyczna-8764

Następne są przepięknymi kameleonami 🙂 o wadze kolibra … (przynajmniej według tego co wyczytałam to koliber waży od 2 do 20g) a moje bransoletki od 5 do 15gram:)))

No i jak zestawimy większą ilość tych bransoletek to otrzymujemy genialną feerię barw a tutaj (powyżej) – zdjęcie kolibra i bransoletki na wspólnym zdjęciu. Sfotografowane są na piasku ale zapewniam że na ręku wyglądają równie atrakcyjnie.

Cała ta wagowa zabawa nasunęła mi pomysł na nazwę tych bransoletek. To będą Kolibretki  🙂

[/et_pb_text][et_pb_gallery admin_label=”Galeria” gallery_ids=”284,283,282,280,3881,3883,3884,3885″ fullwidth=”off” posts_number=”8″ show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” background_layout=”light” auto=”off” hover_overlay_color=”rgba(255,255,255,0.9)” caption_all_caps=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Read Comments

Leave a comment